Servislerimiz

Ofisinizi büyütmeden kapasitenizi artırın.

Müşteri Deneyimi

Müşteri Hizmetleri

İhtiyacınız olan sektörel yayılmayı ve müşteri deneyimini arttırmanın en iyi yolu tam olarak burada! Alacağınız hizmeti dilediğinizce kişiselleştirebilir ve profesyonel Müşteri Hizmetleri deneyimine sahip ekibimiz ile Canlı Sohbet, E-Posta, Sosyal Medya Mesaj kanalları gibi alanlarda birçok İçerik Yönetim Sistemi (CMS) üzerinde tam destek alabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Müşteri Başarı Yönetimi

Gerçek müşteri deneyimini sizlere yaşatmak istiyoruz! Beklentileri de doğru şekilde yönlendirmek ve yönetmek bir işi başarmanın en önemli adımlarındandır. Doğru müdahale zamanında olmalıdır ve her zaman ölçülebilir bir sistem ile ilerlenmelidir. Bizler Ikarus çalışanlarımız ile sizlere verimli bir müşteri başarı yönetimi sunmayı hedefliyoruz.

Teknik Destek

Teknik desteğe mi ihtiyacınız var? Veya müşterilerinize ürünleriniz hakkında teknik destek vermek mi istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Tüm bu teknik desteği dilediğinizce kişiselleştirebilir ve Ikarus profesyonellerimiz ile istediğinizi elde edebilirsiniz!

Sosyal Medya

Henüz yolun başında mısınız? Sosyal Medya üzerinde daha görünür mü olmak istiyorsunuz? Mevcut sosyal medya hesaplarını profesyonel bir noktaya mı taşımak istiyorsunuz? Stratejik sosyal medya yönetimi operasyonlarımızla amaçlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.Bırakın Ikarus Profesyonelleri sizi gökyüzüne taşısın.

Çeviri ve Yerelleştirme

Çeviri Hizmetleri

Farklı alanlarda çeviri tecrübesine sahip, yerelleştirme konusunda uzman ve tamamı üniversitelerinin ilgili bölümlerinden mezun ekip arkadaşlarımız tam olarak sizin için burada! Dünya bir dile sığamayacak kadar büyük!

İçerik Denetimi

İçeriğiniz hazır! Her şey yolunda mı diye merak etmenize gerek yok. Yazım kuralları konusunda en ufak şüpheniz olmasın. Ikarus Global ekibi en kaliteli içerikleri sizlerle buluşturuyor.

Yerelleştirme

Markanızın değerlerini hedef kitlenizin değerleriyle bütünleştirmeye ne dersiniz? Eğer cevabınız evetse Ikaus Global sizin için burada! Markanızın kitlenizin değerlerine uygun bir şekilde tanıtılması için gereken hizmetleri uzman kadromuz sayesinde öğrenebilir ve gerekli hizmete kolayca ulaşabilirsiniz.

Globalleştirme

Devir yeni dünyalara açılma devri! Kendi yerel firmanızı yepyeni pazarlarda görmek istiyor, ancak hangi adımların atılması gerektiğini bilmiyorsanız bize danışabilirsiniz.

Tasarım

Grafik & Web Tasarımı

Kaliteli bir tasarımın ve doğru bir görsel dilin önemini biliyoruz. Kurumsal kimliğinizi hedef kitlenize en uygun tasarımlarla sunmak için Ikarus Global olarak çok çalışıyoruz. Grafik ve web tasarımı hizmetlerimizle sizleri görsel kimliğinizi oluşturmaya davet ediyoruz.

İçerik Oluşturma

Kendinizi kullanıcılarınıza ve hedef kitlenize nasıl tanıtacağıza karar veremiyor musunuz? Doğru içerikleri inşaa etmekte zorlanıyor musunuz? Merak etmeyin ekibimizle sizin kurumsal kimliğinize uygun içerikleri oluşturmak için buradayız!

Stratejik Kampanya Yönetimi

Harika fikirler ancak doğru bir stratejik kampanya yönetimiyle birleştiğinde hak ettiği noktaya ulaşabilir. Ekibimiz de bu bilinçle sizin için kampanyanızın her adımı planlıyor ve doğru adımları bir araya getiriyor.

Reklam Yönetimi

Reklamlarınız çok kişiye mi ulaşması, yoksa daha az ama potansiyel müşteriniz olan kişilere mi ulaşması daha önemli? Biz bu sorunun cevabını biliyoruz ve sizler için dijital  reklam operasyonlarınızı yönetiyoruz.

Sosyal Medya ve Pazarlama

Reklam Operasyonları

Reklamlarınız çok kişiye mi ulaşması, yoksa daha az ama potansiyel müşteriniz olan kişilere mi ulaşması daha önemli? Biz bu sorunun cevabını biliyoruz ve sizler için dijital  reklam operasyonlarınızı yönetiyoruz.

Inside Sale

Telefon, e-posta veya dijital yollarla size ulaşan sanal müşterilerinizle nasıl güvenilir bir ilişki kuracağınıza dair kafanızda soru işaretleri varsa biz buradayız. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve satış öncesi süreçlerin verimliliğini arttırmak için biz buradayız.

Veri Yönetimi

İçinden yaşadığımız bilgi çağında, bu bilginin nasıl kullanıldığı oldukça büyük önem taşıyor. Sizler de müşteri ve pazar verilerinizi nasıl değerlendirebileceğiniz hakkında bizlere danışabilirsiniz. Ekiplerimiz sizler için verilerinizi analiz eder ve doğru veri yönetimiyle daha etkin bir pazar payı elde etmenizi sağlar.

Sosyal Medya Pazarlama Stratejileri

Markanızın hedef kitlesine uygun sosyal medya stratejileri sayesinde etkileşiminizi her zaman yükseklerde tutuyoruz.

Search Engine Optimization (SEO)

Devir Google devri! Google aramalarında üst sıralarda yer almak, aramalarda hedef kitlenizin karşısına rakiplerinizin arasından sıyrılarak çıkmak için yapmanız gereken basit! Bize danışın ve SEO operasyonlarıyla hem sitenizin güvenilirliğini hem de içeriklerinizin kalitesini arttırın.

Market Analizi

Rakipleri tanımadan, hedef kitlenin ihtiyaçlarını ve tercihlerini bilmeden doğru bir pazarlama stratejisinin yürütülemeyeceğini biliyoruz. Sizler için mevcut marketleri inceliyor, analiz ediyor ve doğru pazarlama stratejilerini geliştiriyoruz.