Sosyal Medya ve Pazarlama

Reklam Operasyonları

Reklamlarınız çok kişiye mi ulaşması, yoksa daha az ama potansiyel müşteriniz olan kişilere mi ulaşması daha önemli? Biz bu sorunun cevabını biliyoruz ve sizler için dijital  reklam operasyonlarınızı yönetiyoruz.

Inside Sale

Telefon, e-posta veya dijital yollarla size ulaşan sanal müşterilerinizle nasıl güvenilir bir ilişki kuracağınıza dair kafanızda soru işaretleri varsa biz buradayız. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve satış öncesi süreçlerin verimliliğini arttırmak için biz buradayız.

Veri Yönetimi

İçinden yaşadığımız bilgi çağında, bu bilginin nasıl kullanıldığı oldukça büyük önem taşıyor. Sizler de müşteri ve pazar verilerinizi nasıl değerlendirebileceğiniz hakkında bizlere danışabilirsiniz. Ekiplerimiz sizler için verilerinizi analiz eder ve doğru veri yönetimiyle daha etkin bir pazar payı elde etmenizi sağlar.

Sosyal Medya Pazarlama Stratejileri

Markanızın hedef kitlesine uygun sosyal medya stratejileri sayesinde etkileşiminizi her zaman yükseklerde tutuyoruz.

Search Engine Optimization (SEO)

Devir Google devri! Google aramalarında üst sıralarda yer almak, aramalarda hedef kitlenizin karşısına rakiplerinizin arasından sıyrılarak çıkmak için yapmanız gereken basit! Bize danışın ve SEO operasyonlarıyla hem sitenizin güvenilirliğini hem de içeriklerinizin kalitesini arttırın.

Market Analizi

Rakipleri tanımadan, hedef kitlenin ihtiyaçlarını ve tercihlerini bilmeden doğru bir pazarlama stratejisinin yürütülemeyeceğini biliyoruz. Sizler için mevcut marketleri inceliyor, analiz ediyor ve doğru pazarlama stratejilerini geliştiriyoruz.